De kolken worden weer gereinigd

25 apr , 13:54 Gemeente
kolken
Gemeente Geertruidenberg

Vanaf maandag 28 april (week 18) worden de kolken (putjes langs de weg) weer gereinigd. Dit wordt gedaan door firma Jansen rioolreiniging uit Hardinxveld. 

Het reinigen bestaat uit het opzuigen van het vuil uit de kolk. Dit opgezogen mengsel van vuil en water brengt een vrachtwagen naar een afvalverwerker waar het verder wordt verwerkt. Als de vrachtwagen aan de zijkant van de weg stilstaat en bezig is, kan er voor de andere weggebruikers even ruimtegebrek ontstaan. Hiervoor vragen wij uw begrip.

De werkzaamheden duren ongeveer 5 á 6 weken. Het werk begint in Raamsdonk, vervolgens de zuidelijke helft van Raamsdonksveer, Hooipolder en Dombosch en tenslotte Geertruidenberg. Wij vragen u, om bij het parkeren van de auto er op te letten, dat u niet op een kolk parkeert. Voor vragen over het reinigen van de kolken kunt u contact opnemen met afdeling Buitenruimte via 14 0162