
Op Koningsnacht (zondag 26 april, van 14:00 tot 00:00 uur) presenteert Kairos Events een PLOEGENDIENST Kingsnight Special met niemand minder dan Chris Stussy & Friends (o.a. Rossi, Luuk van Dijk, Locklead en Morgan). Tijdens Koningsdag pakt de organisatie door met Oranje Zoet Kingsday met de headliners Job Jobse en Benwal, vergezeld door Carista, Benny Rodrigues, Naone en vele anderen. Met twee line-ups van absolute wereldklasse en een gigantisch 360º podium is dit voor de Bredase organisatie een ware kroon op 15 jaar organiseren. Ook zal een podium vol lokaal talent op beide dagen niet ontbreken. Dit zal tevens het allerlaatste feest zijn op deze iconische, rauwe locatie ’t Zoet.
Koningsnacht:
Chris Stussy’s enige DJ-show in het zuiden
Het Bredase PLOEGENDIENST pakt
groots uit met wereldster Chris Stussy. De internationaal erkende DJ reist de
hele wereld af, maar daalt tijdens deze Kingsnight Special op spectaculaire
wijze neer op ‘t Zoet. “Daar mogen we nog niet teveel over vertellen, maar je
kunt ervan uitgaan dat Stussy grootse plannen heeft deze Koningsnacht. Hierover
later meer,” laat de organisatie weten.
Los van zijn AV-show op Paaspop is Chris Stussy komend half jaar niet in het zuiden van Nederland te vinden. Sinds zijn doorbraak is hij lange tijd niet meer op Brabantse Bodem geweest, dus het is een unieke kans om deze wereldster hier te zien tijdens Koningsnacht.
Koningsnacht valt dit jaar op een zondag, daarom presenteert PLOEGENDIENST deze Special als een volwaardige festivaldag, die al om 14:00 uur begint.
Koningsdag: Job
Jobse voor het eerst in Breda
Al jarenlang probeerde Kairos
Events deze head honcho uit de dancewereld naar Breda te krijgen. “Nadat hij
afgelopen jaar als headliner Lowlands afsloot, leek dat bijna onmogelijk, maar
het is ons gelukt! Onwijs trots en blij mee. Het is een eer om Job te mogen
verwelkomen in onze stad, met tevens zijn enige gig tijdens Koningsdag,” vertelt
de organisatie.
Eerder op de dag draait Benwal, een publieksfavoriet wiens carrière in een stroomversnelling zit, een middagset. Dat wordt dus al lekker vroeg pieken in Breda deze Koningsdag!
Het
360º podium ‘The (Sugar) Cube’ krijgt een upgrade!
Te midden van het rauwe
CSM-terrein, in de met graffiti bespoten oude bietenbak, zal de 360º main stage
herrijzen. ’t Zoet is al een zeldzame plek op zich, maar met dit podium belooft
het een technisch en creatief hoogstandje te worden, dat na het succes van
vorig jaar verder wordt uitgebouwd. In samenspel met lichtkunstenaars,
audiospecialisten, creatieven en laser-artiesten, wordt een gigantisch, stalen
constructie tot leven gebracht: The (Sugar) Cube. Dit 360º podium wordt het
kloppend hart van ’t Zoet, waar de bezoekers volledig rondom kunnen staan. Het
doel: optimaal in het moment zijn.
Lokaal talent & cultuur Naast de grote headliners blijft de organisatie ruimte geven aan lokaal talent. “We willen de gemotiveerde artiesten van de toekomst altijd een plek bieden om ervaring op te doen en door te groeien,” vertelt Kairos Events. Op dit tweede podium maken kunstenaars live op de dag kunstwerken, die later worden geveild. “We staan te springen om ook dit jaar kunst en cultuur weer op een creatieve manier een levendige rol te laten spelen.”
“De kroon op
ons werk”
Een mooi slotakkoord voor deze
unieke locatie in Breda; dit is de laatste kans om te feesten in deze magische,
rauwe bietenbak. “Met deze line-up van koninklijke ‘dance-orde’ voelt het als
een ware kroon op jarenlang organiseren in ons eigen Nassaustadje.”
De kaartverkoop voor dit Koningsweekend start op dinsdag 16 december. Tot aanstaande zondag 14 december 23:59 uur kun je je pre-registreren; hiermee ontvang je 24 uur eerder een exclusieve link naar de ticketshop. Met deze line-up verwacht de organisatie het snel uit gaat verkopen, dus hoogtijd om de plannen voor Koningsnacht en -dag dikgedrukt in de agenda te zetten en te pre-registreren: op zondag 26 april en maandag 27 sta jij met je vrienden voor de laatste keer in de oude bietenbak op ‘t Zoet in Breda!