Van maandag 27 juni tot en met vrijdag 22 juli is Het Spant helemaal afgesloten voor wegwerkzaamheden. We kunnen verkeershinder helaas niet voorkomen.
De herinrichtring van De Haven in het centrum van Raamsdonksveer krijgt al zijn uiteindelijke uitstraling. Na de fase rondom het Heerenplein werken we nu volop tussen Het gangboord en Het Spant. De riolering is al aangebracht en stratenmakers zijn nu bezig met het bestraten.
Op maandag 27 juni starten de werkzaamheden in Het Spant. Het Spant wordt dan helemaal afgesloten tussen de Jeroen Boschstraat en de Helling. In Het Spant verplaatsen we de oversteekplaatsen (zebrapaden). Daarnaast asfalteren we de rijbaan geasfalteerd en leggen we middengeleiders aan. In dit gedeelte van Het Spant leggen we een plateau aan dat snelheidsverlagend werkt. Door deze verhoging en door de rijweg van middengeleiders te voorzien, zijn voetgangers en fietsers straks beter te zien. Verder komt er een nieuwe aansluiting op de bestaande riolering. De werkzaamheden duren in totaal 4 weken. Voor deze wegafsluitingen worden diverse omleidingsroutes aangegeven.
Voor meer info over deze wegafsluiting, kijk op Geertruidenberg.nl/oude-haven.
Door de kermis is het Heerenplein Raamsdonksveer ook volledig afgesloten vanaf woensdag 22 juni t/m woensdag 29 juni.
Bron: gemeente Geertruidenberg